#
  • +90 532 465 3773

Hakkımızda


AKS Grup Kentsel Dönüşüm İnş. San. Tic. A.Ş, ülkemizde kentsel dönüşüm hizmetleri veren, yaşam alanlarını daha sağlıklı ve güvenli bir yere dönüştürmeyi amaçlayan bir şirkettir. Konutları iyileştirmek başlı amacı olan AKS Grup Kentsel Dönüşüm İnş. San. Tic. A.Ş, alışveriş merkezi, eğlence alanları, hizmet binaları, tatil köyleri, park gibi çeşitli projelerin inşaatlarını ve taahhütlerini üstlenmiştir. Birçok yaşam alanına hem görsellik hem de güvenilirlik açısından birçok katkısı olan AKS Grup Kentsel Dönüşüm İnş. San. Tic. A.Ş, yaptığı projeler ile her açıdan insanları etkileyebilmekte ve onlara rahat edebilecekleri bir ortam imkanı sunabilmektedir.


  •   Geleceği Yakalayan Yapılar
  •   Kaliteden Ödün Vermeyen Yapılar
  •   Sağlam ve Dayanıklı Yapılar

Proje aldığı her yerin canlılarına ve bitki örtüsüne zarar vermemeye dikkat eden AKS Grup Dönüşüm İnş. San. Tic. A.Ş, çevrenin doğal düzenine de saygı duyan bir şirket olarak adını duyurmaktadır.

#

Blog Yazılarımız


Neden AKS Grup ?


Bizi seçen bütün müşterilerimizin, memnuniyeti ve mutluluğu aynı zamanda bizleri de memnun ve mutlu etmekte, işimize olan aşkımızı, motivasyonumuzu daha da artırmaktadır. Artan isteğimiz ile aldığımız her projeyi, hayalimizdeki sonuçtan çok daha iyi bir sonuçla teslim etmekteyiz. Bizi seçmeniz, yaşam kalitenizi, yaşadığınız çevreye bakış açınızı değiştirip, dönüştürecektir. Yaşam kalitenizin ve yaşadığınız yerin kalitesinin artması sonucu, bireysel olarak da kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Müşterilerimizin hissettiği olumlu her duyguyu, yürekten hissetmekte ve işimizi iyi yapmanın mutluluğunu sizinle paylaşmaktayız. Çevre koşullarını her zaman bir tık daha artırmak için çabalayan şirketimiz, her yaştan bireye hitap edebilmek için bakış açısını geliştirmeye yönelik çalışmalar içerisinde bulunmaktadır. Geniş bir perspektife sahip olan şirketimiz, her zevkten insana hitap edebilmektedir. Güvenilirliğimizden ödün vermeden yola devam edip, her zaman sizlerin memnuniyetini, isteklerini göz önünde bulundurmaya devam edeceğiz.#
#
#

Bizimle İletişime Geçin

Forbigs Whatsapp